Zpět na výběr témat...

Šifra roku


Laďa (Org), 13.4 2018, 06:35

Omlouvám se za zbytečně agresivní příspěvek a hlavně za tu závorku: (aby bylo možné hodnotit šifry Matrixu), ta byla dost nefér. Podstata však bohužel zůstává.


Laďa (Org), 12.4 2018, 10:39

No v podstatě jsi Dero jen potvrdil mé doměnky. Chybu v Šifře roku nikdo neřeší, protože to nemůže/neumí/nechce vyřešit nikdo jiný. Nevím jak moc je Tom nepostradatelný na Matrixu a nevím, jestli je oprava chyby na 5min, hodinu nebo třeba na den. Nejde o kritiku osoby (Toma), alespoň ne ve smyslu, že by na to kašlal, ale pravděpodobně toho má objektivně tolik, že to nestíhá, v tomtu smyslu už to jeho kritika je. Nejvíc mě šte přístup, kdy se něco domluví a pak když to někdo z nějakého důvodu nesplní, tak ani nedá vědět proč to neplnil a jaké bude řešení situace a v jakém časovém horizontu.


Dero (Raz dva), 12.4 2018, 10:17

Předpokládám, že šifry z NaPALMně bude možné hodnotit ihned po Matrixu, protože to do té doby opraví (aby bylo možné hodnotit šifry Matrixu).

Musím se Toma zastat. Chápu vaše zklamání a naštvání, že spoustu pěkných šifer z NaPALMně teď bude hodnotit o trochu méně lidí a že už si je po týdnu třeba nebudou tak pamatovat. Je to blbý. Ale tohle je podpásovka, Laďo.

Představa, že Tom teď na ŠR roku kašle, protože NaPALMně není důležité, kdežto po Matrixu popílí web opravit, aby hráči mohli hodnotit hlavně naše šifry, je úplně mimo. Matrix je velká hra, na které pracuje relativně malý organizátorský tým. Tom je z celého týmu zdaleka nejproduktivnější a bez jeho práce v tomto "svatém" týdnu Matrix prostě v sobotu nebude. Zpochybňovat takhle veřejně jeho morálku (i tu pracovní) mi prostě přijde dost kruté a nezasloužené.


Laďa (Org), 12.4 2018, 07:43

S litostí vám oznamuji, že ač jsme byli se Šifrou roku domluveni, že ihned po hře budou šifry umístěny na Šifru roku a bude možné je hodnotit, tak se tak nestalo (nejen ihned, ale ani do dneška). Z naší strany bylo všech nachystano téměř ihned po hře. Po několika mailech bez odpovědi jsem na facebooku odchytil Jirku Skuhrovce, který se omlouval, že tam mají chybu a že opravit to může jen Tom Kuča. Protože Toma rozhodně nepodezřívám z neschopnosti, tak je velmi pravděpodobné, že na to prostě se... má jiné priority (Matrix). Předpokládám, že šifry z NaPALMně bude možné hodnotit ihned po Matrixu, protože to do té doby opraví (aby bylo možné hodnotit šifry Matrixu). Ti z nás co si neberou servítky takový přístup označují za podivný až nestandardní...


Chcete-li vložit příspěvek, musíte se nejprve přihlásit.