Zpět na výběr témat...

Poděkování


Han (Solo), 15.9 2020, 11:12

Pro všechny, které zajímá, jaké je to jít sólo:

https://docs.google.com/…nbgJfXA/edit?…


Yeti (Spící Volové), 14.9 2020, 22:43

Taky se přidávám…

https://www.physics.muni.cz/…delirium.pdf


Vašek (Katastrof technik), 14.9 2020, 21:42

I my se připojujeme s reportáží: https://docs.google.com/…U_Wdjas/edit?…

p.s. Zajímalo by mě, kdo měl na čtyřce stejné proudy myšlení a zadával "AGROANDĚL" :)


Tíman (KVÍK!), 14.9 2020, 21:33

Ahoj! Díky za hru, více slov o našem spektakulárním průchodu hrou zde: https://docs.google.com/…tAJiPYk/edit?…


Aleš (Go nuts!), 14.9 2020, 21:28

My taky děkujeme a přidáváme reportáž! https://docs.google.com/…iITDzN0/edit


Honza (Svinský Bob ), 14.9 2020, 16:23

Moc děkujeme organizátorům za pěknou hru. Start byl prostě nezapomenutelný. Hra byla letos dost náročná a tak i když se nám pocitově docela dařilo, nedokázali jsme dojít dál než na desítku. Je to škoda. Mrzí nás hlavně naše neschopnost vyluštit nápovědové šifry, které byly na můj vkus těžší než by bylo potřeba. Devítku, na kterou jsme šli od začátku špatně se nám tedy podařilo deadnout až po pěti hodinách. Absolutně nás minula šifra s nekonečnem. Zbytek se nám líbil. Měli jsme v našem nakonec jen tříčlenném týmu jednoho úplného nováčka a na konci hry se nechal slyšet, že se mu to moc líbilo a půjde příště rád znova. A já určitě půjdu taky, už se těším. Jen dávám hlas pro o fous jednodušší nápovědové šifry. Myslím, že by se tím i lépe naplnilo tvrzení, že hra je díky systému nápověd i pro začátečníky a nikomu by se tak nestalo, že neopustí start. :-)


Ivo C. (Albert Stallone), 14.9 2020, 15:42

Reportáž: https://albert.poutnik.org/index.php?…


Vláďa (Brouk Pytlík), 14.9 2020, 14:23

Taky bychom se rádi připojili s poděkováním za skvělou, i když náročnější hru, ve které jsme se dostali jen do její poloviny. Moc jsme se tentokrát při řešení šifer s autory myšlenkově nepotkávali. Přitom to začalo tak pohodově na startu, kde jsme se výborně bavili AZ kvízem, pochutnali si na delikátním dortu a poté plynule vyřešili i jednotlivé části první šifry. Pak se nám ale nějak nechtělo z hospody v Ořešíně, museli nás od tam po půlnoci dokonce vyhnat. Zatím jsme si ale vyluštili do zásoby několik šifřiček, které jsme pak postupně aplikovali, čímž jsme si usnadnili postup nocí a nebyla nám zima. Jen tedy s tím Nekonečnem to úplně nevyšlo podle našich představ, přestože okolí Vranova velmi dobře známe, včetně tohoto výhledu. Ostatně pokusy ve statistice Babicovy šifry velmi dobře poznáváme. Rozhodně ale převládá velmi pozitivní zážitek a určitě zůstaneme dále věrni! Díky moc za veškerou zábavu, za čas i práci s ní spojenou, i za milý dárek.


Laďa (Org), 14.9 2020, 14:05

@Martina Dík moc za reportáž. U umístění rodokmenu do grafu jsem se dost dlouho hlasitě smál (na home office si to můžu dovolit). A dělam si první čárku pro termín v září.


Martina (Raz dva), 14.9 2020, 13:38

Ahoj orgové, díky moc za skvělou hru! Užili jsme si každou chvíli, váš humor, vyladěné šifry, silné zážitky při prolomení šifer i smiřování se s vlastními limity. Moc nás to bavilo a tady je reportáž: https://docs.google.com/…8E7HUG8/edit?….


Karel (Spící Volové), 13.9 2020, 20:50

Mockrát díky za další skvělý ročník. NaPALMně pro nás každoročně představuje vrchol šifrovací sezóny. Je zkrátka skvělý pocit jít na hru s tím, že bude dobrá, že nám to půjde a že se umístíme v top 5 :-) Je pravda, že na šifrách 2-5 jsme nabyli dojmu, že jdeme Svíčky, nicméně tradiční NaPALMí šifrovací skvost na šestce vše vrátil do tradičních kolejí. Mrzí mě, že jsme letos nedošli, ale náročnost hry byla příliš vysoká na to, než abychom si mohli dovolit tolik sezení si na vedení, kolik nás potkalo. Příště to napravíme! Ještě jednou díky!


Petr (Org), 13.9 2020, 12:35

Ivo, to, že pracuješ v ČT nám určitě taky trošku pomohlo, abychom došli až ke zdárnému podpisu smlouvy ;-) Těší nás, že Ti nic nedošlo. Všichni, kteří s námi v televizi přišli do styku, měli taky "zakázáno", aby Ti cokoli naznačili nebo řekli :-)


Ivo C.. (Albert Stallone), 13.9 2020, 12:18

Díky za vypečený, spektakulární a (nečekaně) hustokrutopřísný ročník. AZ kvíz na začátku mě přiměl nevěřícně zírat (že já vás někdy loni v zimě ve studiu potkal, a nic mi nedocvaklo?:) Největší sranda byla na Babicově šifře. Nejvíc jsem ocenil (asi) Zamotanou. V noci jsem chytili skvělé šifrovací flow, bohužel těsně po svítání jsme úplně vytuhli, nikoliv fyzicky, ale luštitelsky - první (těžký) krok Vločky jsme zvládli do půl hodiny, druhý krok (vlastně už tradiční šifra, poprvé výrazněji použitá na TMOU 7 jako "činské znaky") nás srazila na zem a už jsme se z útlumu nevymotali ani na dvou dalších šifrách. Z dohánění Roflů se stal smutný příběh propadu. Ale líbilo se mi to velice!


Chcete-li vložit příspěvek, musíte se nejprve přihlásit.