Zpět na výběr témat...

Web


Pavel (Org), 31.3 2014, 23:52

Předpokládám, že za neaktuálnost stránek může tzv. cachovaní stránek, tj. že někdo (např. prohlížeč) si pamatuje stránku u sebe a zobrazí ji, aby se urychlilo načítání. Ve většině prohlížečů funguje zkratka CTRL+F5, která načte stránku přímo ze serveru.


Kristýna (Ešte sa dohodneme), 31.3 2014, 06:15

Respektive - asi je to vázané na prohlížeč. V mobilním prohlížeči a v Google Chrome vidím předherní variantu, Safari už ukazuje.


Kristýna (Ešte sa dohodneme), 31.3 2014, 06:13

Jak je možné, že se stále nemůžu dostat na výsledky, ačkoliv všem ostatním už fungujou?! :) Kdykoliv kliknu na výsledkovou listinu (ať už z titulní stránky se seznamem vítězných týmů, nebo nahoře v liště), objeví se mi nápis, co byl v této sekci před hrou.


Pavel (Org), 31.3 2014, 03:44

Provizorně jsem to vyřešil tak, že pokud vyprší session, objeví se výzva k novému přihlášení včetně neuloženého příspěvku, takže si ho lze zkopírovat pro nové vložení po znovu přihlášení. Řešení to není ideální (časem to upravím, aby se příspěvek vložil rovnou po přihlášení, ale to teď nestíhám). Každopádně by se snad už nemělo stávat, že někdo přijde o dlouhé příspěvky.


Pavel (Org), 31.3 2014, 00:55

Sákryš. To je mi vážně líto. Vývojem webů se neživím a víceméně zkouším rady co jsem našel na internetu :-/, které zdá se nefungují za všech okolností. Zkusím s tím ještě něco udělat. Fakt mne to mrzí.

Řešení CTRL+A, CTRL+C a teprve pak odeslat je sice microsoftí přístup, ale asi nejjednodušší možnost jak předejít frustraci, než se mi podaří problém spolehlivě vyřešit :-(


Yenya (coredump), 31.3 2014, 00:25

Tak jsem právě odeslal dlouhý příspěvek (vymýšlel jsem ho asi hodinu), abych se dozvěděl, že je nutno se přihlásit. Na některých webech aspoň funguje Back v prohlížeči, člověk se dostane zpátky na stránku s rozepsaným příspěvkem. Tady ne :-(

A teda sorry, zazálohovat bokem je řekl bych "microsoftí přístup".


Pavel (Org), 31.3 2014, 00:01

Vypadá to, že se interval podařilo prodloužit... snad už se podobná nehoda nestane. Přesto před odesláním doporučuji příspěvek zazálohovat bokem, jeden nikdy neví, holt webové prostředí :-).


Pavel (Org), 30.3 2014, 16:59

Řešíme to, tj. něco jsme udělali a teď to testujeme. Každopádně bezpečné řešení je příspěvek napsat mimo web a pak ho nakopírovat :-)


Yeti (Spící Volové), 30.3 2014, 15:47

Milí orgové, nešlo by trochu prodloužit čas, po který vydrží přihlášení? Teď mne to odhlásilo dřív, než jsem napsal odpověď Derovi.

Díky.


Chcete-li vložit příspěvek, musíte se nejprve přihlásit.