Zpět na výběr témat...

Děkujeme


Matěj (Bazinga), 30.3 2014, 23:01

Též se přidávám s poděkováním, letos se hra vážně povedla. Po loňském jemném podmáčení jsme skoro litovali, že orgové s počasím trochu vyměkli :-). Užili jsme si snad všechny šifry, pohodovou atmosféru (potlesk na startu za rachejtli, hustý!) a nápaditou trasu - skoro žádný postup nebyl triviální a dvojí využití hradu (podruhé s gulášem) je dle mého skvělý nápad i za cenu delší procházky zpět.

Do první šifry jsme nejdříve dosadili jména trpaslíků ze Sněhurky, protože Šmudla má páté L. O přesná jména jsme zkusili zavolat příteli na telefonu, kterého uváděli orgové v informacích. Telefonující se upřímně podivila, ale trpaslíky vyhledala na internetu, načež se z toho vyklubaly dny v týdnu... Odevzdali jsme heslo a dostali šifru s názvem Trpaslíci!!

Orgové, ještě jednou díky moc, ať nápady vydrží a za rok zase:-)


Karel (Spící Volové), 30.3 2014, 11:15

Orgové, vřelé díky i ode mě, bylo to výborné! Ostatně jako každý rok, takže vlastně žádné překvapení :-)

Byť se nám šifry v průměru o něco více líbily loni, tak i pro letošek se dostatek špičkových kousků rozhodně našel (za mě zejména Početní, Autíčka, Šachy). Počasí vyšlo výborně. Trasa s hradem byla fajn a jsem rád, že si NaPALMně stále zachovává punc slušné fyzické náročnosti, a jsem rovněž vděčný orgům, že si dají tu práci připravit trasu i kousek dál za Brnem.

Samostatný odstavec si rozhodně zaslouží cílová šifra, protože ta byla opravdu FAMÓZNÍ. Už jsem si aplikaci stáhnul do telefonu a musím jen zopakovat, že je to FAMÓZNÍ :-)

Takže ještě jednou díky a více v reportáži, kterou se tímto zavazuji napsat, když už jsme jednou konečně něco slavně vyhráli, že.


Obďa (Formeláci), 30.3 2014, 10:57

Za sebe i celý tým bych rád poděkoval orgům za úžasnou šifrovačku! Výborné šifry, tak akorát obtížné šifry, velmi dobře zvolená trasa (musím souhlasit s Michalem K. - pokud mne na šifrovačce v okolí Brna zavede někdo na místo, kudy jsem ještě nešel a je to tam pěkné, tak klobouk dolů), skvělá organizace a systém nápověd. K tomu jako třešnička na dortu Nový Hrad (škoda, že už nám cíl nevyšel). Po výborných minulých ročnících jste neusnuli na vavřínech, ale naopak nastavili laťku hooodně vysoko pro ostatní šifrovačky i další ročníky NaPALMně. Už teď se těším na příští ročník :) (Prosím objednejste stejné počasí jak letos, proti propršeným ročníkům je to příjemná změna :))


Dero (Přizdisráči), 30.3 2014, 10:31

Díky orgům za celonoční šifrovací zážitek!

Hru jsme si užili a budeme na ni rádi vzpomínat zejména díky super počasí, dobré pohodě v týmu, základně v podobě hradu (ta měla své klady i zápory, o tom jinde) a také naprosto ultimátně super skvělé, wow, hi-tech cílové úloze, která zastínila i jiné tradičně dobré atributy NaPALMně.

Příští rok zase rádi přijedeme. A to by v tom byl čert, abychom konečně to spodní prádlo neurvali pro sebe. :)


Chcete-li vložit příspěvek, musíte se nejprve přihlásit.