Průběh hry

8. ročník NaPALMně vyhrál tým ROFLCOPTER!. Gratulujeme!

Podrobné výsledky

Zadání šifer a jejich řešení

Statistiky

Fotky (NaPALM) - rozšířeno 11.4.2018

Fotky (Pralinky zvlášť)

Další fotky ještě doplníme.

Zajímavosti a statistiky

Všechny šifry se podařilo pokořit bez nápovědy.

Žádný tým nedokázal dojít do cíle bez použití nápovědy.

Hry se účastnilo několik dvoučlenných týmů, které se za svůj výkon nemusí vůbec stydět a zaslouží si velké uznání (zejména Sáčci, Raz dva a Zvířátka). Druzí Sáčci dokonce reálně sahali po vítězství!

Dva týmy (ROFLCOPTER! a Sáčci) dokázali ostatním během hry utéci o 2 stanoviště a vytvořili, tzv. korálek, kdy na stanoviště za nimi, žádný jiný tým zatím nedošel.

Velkou bojovnost a nasazení ke konci hry ukázal tým Nejnekvazidiagonalizovávatelnější, který měl raketový závěr. Na úspěšné zdolání hry to sice nestačilo, ale na obdiv v cíli ano :-)

Tým Pralinky zvlášť vytvořil v cíli z Lega krásnou palmu a uvažovali jsme o odečtení 5 minut. Jelikož by jim to nepomohlo, necháváme čas beze změny. Radost jste nám ale udělali :-)

Tým Je to v procesu měl na začátku hry technické problémy s online systémem, kvůli kterým ztratil 27 minut. To bylo výrazně víc než u jiných týmů s podobnými problémy. Moc nás to mrzí a přemýšleli jsme dokonce o časové kompenzaci. Nakonec jsme se rozhodli časy neměnit v duchu, "rozhodčí (org) je součást hřiště". Ostatní týmy problém reklamovaly dříve a bylo jim tak dříve pomoženo. Pro slabou útěchu týmu Je to v procesu uvedu, že jsme se radovali, když se dostali do vedení. Sice trochu s nadějí, že když vyhrají nebudeme muset tento nepříjemný problém řešit :-) ale taky proto, že to jsou sympaťáci a máme je rádi :-).

Online systém v průběhu hry přijal 1112 zpráv.

Reportáže

Pokud jste napsali reportáž o osmém ročníku NaPALMně, pošlete nám prosím odkaz. Velmi rádi ho zde umístíme.

Vojtíci

Albert Stallone

Raz dva